Moderní autentizace
v .NET aplikacích

Praha / Online


O konferenci

Jak uživatelé, tak i bezpečnostní experti si zamilovali moderní metody autentizace, jako jsou Face ID a Touch ID od Apple, Windows Hello od Microsoftu nebo FIDO2 klíčenky (např. YubiKey). Co mají tyto technologie společného? Všechny poskytují lepší uživatelský komfort a vyšší zabezpečení než ověřování pomocí hesla. Nejzajímavější je však to, že všechny tyto metody implementují stejnou rodinu standardů, tj. FIDO2 a W3C Web Authentication, a mohou být tedy použity jakoukoli webovou aplikací, včetně té vaší.

Abychom .NET vývojářům pomohli efektivně používat tento moderní typ autentizace, rozhodli jsme se uspořádat hybridní konferenci Update Days: Passwordless zaměřenou na FIDO2 a W3C Web Authentication.

Na této jednodenní hybridní konferenci se dozvíte, jak lze v .NET aplikacích implementovat moderní ověřování uživatelů bez použití hesla. Na přednáškách probereme danou problematiku do hloubky, ukážeme si osvědčené postupy a také zajímavá dema.

Hybridní konference

Update Days: Passwordless se koná ve čtvrtek 30. září 2021 v moderním prostředí Comfort Hotel Prague City East na adrese: Bečvářova 14, Praha - Strašnice.

Účastníci mohou konferenci sledovat také online prostřednictvím live-stream vysílání na portálu Update Now.

Interaktivní live-stream

Během přednášek můžete pokládat své dotazy. Na konci každé z nich je vyhrazený čas na zodpovězení těch nejzajímavějších. Na zbývající dotazy pak přednášející odpoví prostřednictvím diskuzní zóny.

FULL HD
1920x1080px
Diskuze
s přednášejícím
Mobil, tablet
nebo desktop

Záznamy přednášek

Po skončení konference budou všem účastníkům (se vstupenkami Regular Ticket i Online Ticket) k dispozici záznamy přednášek prostřednictvím portálu Update Now, a to po neomezeně dlouhou dobu.

K dispozici ihned po konferenci
Neomezená dostupnost záznamů

Přednášející a program konference

Konferencí Vás bude provázet zkušený přednášející Michael Grafnetter, expert na bezpečnost v IT a Microsoft MVP. Během 6 odborných přednášek v angličtině Vám na reálných ukázkách z praxe důkladně vysvětlí veškerou problematiku týkající se moderní autentizace.