Vstupenky

Update Days: Passwordless je jednodenní hybridní konference, která se koná ve čtvrtek Sledovat ji můžete přímo v místě konání v Praze nebo online prostřednictvím live-stream vysílání na portálu Update Now.

Abychom zajistili Vaše bezpečí, je počet vstupenek Regular z kapacitních důvodů omezen.

1 den konference 6 přednášek networking diskuzní zóna live-stream záznamy přednášek

COVID-19: podmínky pro vstup na akci

Pro osobní účast na konferenci v místě konání je nutné mít zakoupený Regular Ticket a také splnit alespoň jednu z následujících podmínek:

  • doložit negativní PCR test starý nejvýše 4 dny,
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 48 hodin,
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů před dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Máte speciální požadavky?

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně nákupu registrací na konferenci Update Days: Passwordless nebo potřebujete s nákupem poradit, napište nám na [email protected].

Storno podmínky

Vstupenku na konferenci Update Days: Passwordless je možné stornovat nebo bezplatně převést na jinou osobu. Při stornování vstupenky do 23. 9. 2021 je účtován storno poplatek ve výši 50% z ceny vstupenky, při stornování od 24. 9. 2021 pak již 100% z ceny vstupenky.
Pokud nebude možné konferenci kvůli koronavirovým opatřením uskutečnit v místě konání, je možné Regular Ticket vyměnit za Online Ticket s vrácením přeplatku nebo vstupenku stornovat s vrácením celé částky.